SOCIOLOGICKÉ NAKLADATELSTVÍ - SLON
  
 Přihlášení:
 Jméno:
 Heslo:
 


    SOCIOLOGICKÉ NAKLADATELSTVÍ (SLON), Jilská 1, 110 00 Praha 1, Tel./Fax: 222220025, email: redakce@slon-knihy.cz
   
Registrace
Titul:  
Jméno kontrola:  
Jméno:  
Příjmení:  
Firma:  
Kontakt:  
Tel:  
Fax:  
Email kontrola:  
Email:  
Ulice:  
Město:  
PSČ:  
IČO:  
DIČ:  
Login Name:  
Heslo:  
Knihy lze odebírat na fakturu, na dobírku a přes Klub SLONa. Formu odběru uveďte, prosím, ve své objednávce. Při objednávce na fakturu uveďte IČO, příp. DIČ. K zásilkám na fakturu a na dobírku připočítáváme pouze poštovné, balné neúčtujeme.
KLUB je určen pro individuální odběratele s dlouhodobějším zájmem o typ literatury, kterou vydává naše nakladatelství. Na své klubové 'konto' u nás poukážete určitou částku a tím si knihy předplatíte. Touto formou si lze objednat a předplatit tituly, u nichž je uvedena cena: vypočtete si celkovou částku za objednané publikace a uhradíte ji jednou z možných forem (viz dále). Knihy, které jsou na skladě, zasíláme ihned po obdržení částky předplatného. Připravované tituly pak zasíláme ihned po vydání. Čtenářům odebírajícím knihy přes KLUB neúčtujeme poštovné (ani balné). U každé zásilky naleznete dodací list, v němž bude uveden i údaj o stavu Vašeho předplatitelského 'konta' v KLUBU.

Formy placení předplatného v KLUBU:
1 - poštovní poukázkou, kterou Vám na vyžádání zašleme.
2 - převodem z Vašeho účtu na účet: Alena Miltová, Česká spořitelna, a.s., Rytířská 29, Praha 1; číslo účtu 1923290389/0800 - doplňte variabilní symbol 77; abychom mohli identifikovat Vaši platbu, pošlete nám kopii dokladu o zaplacení předplatného.